| O FIRMIE | FORMULARZ KONTAKTOWY|
Implanty wszczepia się nie tylko ze względów estetycznych. W naszych gabinetach stomatologicznych w Łodzi wciąż przypominamy Pacjentom, że utrata nawet pojedynczego zęba nie jest obojętna dla organizmu. Każdy brak zębowy wymaga jak najszybszego uzupełnienia. Zostawienie pustego miejsca po zębie jest poważnym błędem. Zęby tworzą razem z okolicznymi tkankami spójny zespół stomatognatyczny, że jakiekolwiek braki w jego obrębie wywołują zaburzenia: w danym łuku, pomiędzy łukami, w aparacie utrzymującym ząb w kości, w stawach skroniowo-żuchwowych i w układzie mięśniowo-nerwowym.

Zęby pozbawione antagonistów przemieszczają się pionowo szukając kontaktu z zębami przeciwstawnymi(objaw Godona), a zęby znajdujące się w sąsiedztwie braków przesuwają się i nachylają w kierunku luki. Obserwujemy wówczas zjawisko pozornego zamykania luki po zębach utraconych, na skutek przemieszczania się zębów pozostałych, które w ten sposób tracą podparcie boczne w dotychczasowych miejscach stycznych. W wyniku przesunięć pionowych następuje również utrata miejsc stycznych między zębami w przeciwstawnym łuku zębowym, przez co zaburzona jest równowaga morfologiczno-czynnościowa całego układu stomatognatycznego.

Jedną z zalet stosowania implantów jest możliwość wypełnienia przerwy nie tylko pojedynczej, ale również obejmującej kilka zębów. Nasi lekarze udzielą Państwu niezbędnej konsultacji w tej dziedzinie. Każdy taki zabieg, wykonany w naszym gabinecie całkowicie bezbolesny. Zabieg umieszczenia implantów składa się z trzech etapów:
  • konsultacji lekarskiej,
  • zabiegu chirurgicznego,
  • części protetycznej.
 Gabinet Stomatologiczny Kielce Fa-Dent


 Gabinet Stomatologiczny Kielce Fa-Dent

Copyright 2015 by FA-DENT Gabinety Stomatologiczne: Kielce ul.Paderewskiego 48 , Wiśniówka 38A Ośrodek Zdrowia,
Tel. 666 460 560, 503 179 971 ; E-mail: fadent1@onet.eu Create by chris